Сделать стартовой

Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua

Объявление

Беслпатная раздача gold на Vip-file,Letitbit,Depositfiles абсолютно БЕСПЛАТНО! подробнее сдесь Вы можете получить голоса Вконтакте абсолютно БЕСПЛАТНО! подробнее сдесь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua » Обьявления » Інтим товари


Інтим товари

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Дівчата, хто пробував вагінальні кульки для тренування м'язів тазового дна? Хочу спробувати, але не знаю як ними користуватись і взагалі як правильно підібрати, а запитати немає в кого. Що можете порадити? Дивлюсь їх багато в кожному магазині, але інструкції по використанню не знайшла.

0

2

Більшість вважають, що вагінальні кульки лише для отримання задоволення, проте вони використовуються для тренувань м'язів тазового дна, покращуючи самопочуття і статеве життя жінки. Не пробувала, але таке бажання виникає, читала також інформацію в інтернеті.Фактично це ж таке тренування як і в тренажерному залі, тільки тут для вагіни.

0

3

Скажу відразу, що Вагінальні кульки не лише для задоволення, але й вони слугують тренажером для інтимних мэязів. Сьогодні цей девайс популярний у всьому світі. Самі кульки можуть бути різних форм, їх може бути кілька, ще їх називають тренажер Кегеля. Предназначені і для насолод і для тренувань. Найпопулярніші вагінальні кульки силіконові, легко очищаються, приємні на дотик. Вправи з вагінальними кульками приводять у тонус піхву, у жінок, які тренуються оргазм яскравіший, ніж у тих, хто не тренує м'язи.

0

4

посмотрю

0

5

столько обьявлений интимных товаров на форуме, у надеюсь у всех очень насыщенная сс....я жизнь и все тут размещено не зря

0


Вы здесь » Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua » Обьявления » Інтим товари