Сделать стартовой

Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua

Объявление

Беслпатная раздача gold на Vip-file,Letitbit,Depositfiles абсолютно БЕСПЛАТНО! подробнее сдесь Вы можете получить голоса Вконтакте абсолютно БЕСПЛАТНО! подробнее сдесь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua » Обьявления » Інтернет провайдер Мартусівка


Інтернет провайдер Мартусівка

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Нещодавно купили житло в Мартусівці, хотіли би змінити інтернет провайдера, бо взагалі слабенький інтернет. Порадьте, до кого можна підключитись на вигідних умовах. Буду дуже вдячна за поради, можливо хтось з власного досвіду щось порекомендує.

0

2

Я також при переїзді на нову квартиру, впершу чергу підключила інтернет, бо без нього ніяк. А тим більше, що я працюю на дому і доступ до інтернету завжди потрібен. Дуже задоволена, швидкість хороша і добре загружаються фільми, файли по роботі. Все потрібно моніторити, гляньте в своєму місці, мають бути відгуки.

0

3

Якщо вже й платити за послуги, то за якісні. Вже давно змінила провайдера і забула, що таке перебої в роботі, дуже задоволена провайдером https://apelsin.net/ua/home-calc/domash … sivka.html більше трьох місяців підключені і жодного збою, все чітко. Брали собі оптоволокно, так набагато вигідніше і без світла працюватиме, а також вища швидкість ніж у багатьох інших провайдерів. Також можна підключити телебачення, дуже задоволена.

0

4

оо, я також шукала. Дякую)))

0


Вы здесь » Форум сайтов - ua-file.pp.ua | electronika.pp.ua » Обьявления » Інтернет провайдер Мартусівка